„Wena” Studio Reklamy Tomasz Jurczak

"Wena" Studio Reklamy Tomasz Jurczak

"Wena" Studio Reklamy Tomasz Jurczak

ul. 1 Maja 43b, 55-200 Oława
Telefon: +48 (71) 303 35 80
Telefon: +48 (71) 303 22 77

Strona Internetowa: http://www.wenareklamy.pl 

Jesteśmy firmą działającą w branży reklamowej. Od początku stawiamy na wysoką jakość techniczną i merytoryczną realizowanych zleceń. Posługujemy się nowoczesnymi środkami wyrazu.
Wysokiej klasy specjaliści, wyposażeni w najnowszy sprzęt i nowatorską technologię zrealizują każde zamówienie.
Nasze wyroby i usługi spełniają stale rosnące wymagania i oczekiwania Klientów, osiągamy to poprzez ciągłe doskonalenie jakości zarówno na płaszczyźnie zarządzania, jak i we wszystkich działaniach naszych pracowników. Stawiamy przed sobą, oraz naszym przedsiębiorstwem następujące cele jakościowe:
Dostarczanie usług które spełnią wymagania i oczekiwania naszych obecnych oraz przyszłych Klientów, tak, aby ich zadowolenie przekładało się na nasz rozwój i umacniało naszą pozycję na rynku usług reklamowych.
Stałe podnoszenie jakości i konkurencyjności naszych wyrobów, oraz rozwój sposobów ich wytwarzania zgodnie z wymaganiami klienta, przepisami prawa, oraz regulacjami wewnętrznymi firmy.
Utrzymywanie relacji z klientami i dostawcami, oraz wewnątrz firmy pomiędzy pracownikami opartych na wzajemnym poszanowaniu, zaufaniu i lojalności.
Deklarujemy zaangażowanie w pracach nad utrzymaniem i ciągłym doskonaleniem skuteczności funkcjonującego Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2000 oraz przydzielenia niezbędnych środków dla realizacji przyjętej Polityki Jakości.

Zobacz na mapie "Wena" Studio Reklamy Tomasz Jurczakwieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.