„Ulmar” ZPHU M. Buziałkowski

"Ulmar" ZPHU M. Buziałkowski

"Ulmar" ZPHU M. Buziałkowski

ul. Gdyńska 21, 62-028 Koziegłowy
Telefon: +48 (61) 653 96 82

Strona Internetowa: http://ulmar.pl 

Firma Ulmar specjalizuje się w produkcji mebli sklepowych i magazynowych o konstrukcji metalowej. Od 1979 roku jest aktywnym uczestnikiem rynku, na którym posiada szerokie grono kontrahentów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Nasze atuty to:

Elastyczność
Firma wykształciła system ułatwiający produkcję elementów wyposażenia dokładnie dopasowanego dla potrzeb zamawiającego. Po przeprowadzeniu wstępnych analiz oraz opracowaniu szczegółów, Ulmar produkuje, a następnie wdraża konstrukcję dosłownie uszytą na miarę. Nawet niestandardowe produkty nie stanowią dla firmy szczególnego problemu.

Jakość oraz trwałość wyrobów Ulmar to źródło siły przedsiębiorstwa i jej sukcesów. Nowoczesna technologia wykorzystywana w produkcji zapewnia szybką i precyzyjną realizację zamówień przy stosunkowo niewysokich kosztach.

Dzięki zastosowaniu w produkcji maszyn numerycznych i sterowanych komputerowo (NC, CNC) jesteśmy wstanie zagwarantować olbrzymią precyzję i powtarzalność wykonywanych produktów. Nie ma to dla nas znaczenia, czy wykonujemy setki, czy tysiące tych samych elementów – będą zawsze takie same.

Zobacz na mapie "Ulmar" ZPHU M. Buziałkowskiwieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.