„Techmaprojekt” Sp. z o.o.

"Techmaprojekt" Sp. z o.o.

"Techmaprojekt" Sp. z o.o.

ul. Polna 40, 00-635 Warszawa
Telefon: +48 (22) 825 62 33
Telefon: +48 (22) 825 71 75

Strona Internetowa: http://www.okna.techmaprojekt.pl 

Techmaprojekt Sp. z o.o. może pochwalić się na dzień dzisiejszy już ponad 17 letnim doświadczeniem w zakresie produkcji okien, drzwi i profili z PCV, aluminium, jak również produkcji konstrukcji aluminiowych. Początki działalności stolarki otworowej sięgają roku 1992, kiedy to rozpoczęliśmy współprace z wiodącymi na rynkach międzynarodowych producentami profili PCV, okuć i szkleń.

TECHMAPROJEKT Sp. z o.o. powstała 12 marca w 1992 jako spółka prawa handlowego w wyniku prywatyzacji Przedsiębiorstwa Projektowania i Realizacji Inwestycji "TECHMAPROJEKT- WARSZAWA" kontynuując ponad 17 letnie doświadczenie w branży projektowo-budowlanej swego poprzednika.

Przez wiele lat doskonaliliśmy swoje umiejętności aby spełnić wymagania rynku, który poprzeczkę stawiał coraz wyżej.

Postawiliśmy na doświadczonych pracowników oraz najwyższą dostępną jakość materiałów  aby jakość naszych wyrobów oraz usług była na rynku unikalna. Oferujemy Państwu stolarkę okienna opartą na sprawdzonych i uznanych na światowym rynku profilach PCV firmy VEKA w systemach 3-, 5- i 6-cio komorowych, z okuciami obwiedniowymi firmy WINKHAUS i szybami zespolonymi firmy PRESS-GLAS.

Potwierdzeniem naszej filozofii jakości jest fakt, iż 73,8% (wynikające z badań marketingowych przeprowadzonych w 2008 roku) nowych klientów powołuje się na rodzinę lub znajomych, którzy mieli możliwość poznania naszych okien i drzwi. Na dzień dzisiejszy, ponad 60.000 klientów indywidualnych oraz ponad 100 instytucji potwierdza nasz profesjonalizm.

historiaSprzedaż prowadzimy w oparciu o własne punkty sprzedaży oraz sieć ponad 100 partnerów.

Dominującym obszarem działania naszej firmy jest Warszawa i województwo mazowieckie.

Produkcja stolarki jest objęta systemem Zakładowej Kontroli Produkcji. Produkowane okna i drzwi posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty dopuszczające do stosowania w budownictwie.

Zobacz na mapie "Techmaprojekt" Sp. z o.o.wieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.