Studio Promocji i Reklamy Neo-Imprenta Anna Twardoń

Studio Promocji i Reklamy Neo-Imprenta Anna Twardoń

Studio Promocji i Reklamy Neo-Imprenta Anna Twardoń

al. Jana Kochanowskiego 24c, 51-601 Wrocław
Telefon: +48 (71) 733 73 13
Telefon: +48 (71) 733 73 14

Strona Internetowa: http://www.neoimprenta.pl 

Jesteśmy dynamiczną agencją reklamową powstałą przeszło jedenaście lat temu. Jednoczymy twórczą ekipę zdolnych ludzi, dla których praca to prawdziwa pasja. Zawsze dokładamy wszelkich starań by tworzona przez nas reklama przemawiała z ogromną charyzmą. Indywidualne podejście do każdego z projektów jak i ogromna dbałość o najmniejszy szczegół tworzonej reklamy pozwoliły nam zapracować na zaufanie wielu znakomitych Klientów.

    Zajmujemy się tworzeniem reklam i promocją zarówno klientów indywidualnych jak i dużych przesiębiorstw. Stosowane przez nas najwyższej jakości wydruki idealnie dopełniają naszą pracę, a oferowane przez nas gadżety reklamowe stanowią doskonałe narzędzie promocji. Wszystko to składa się na jedną z najszerszych ofert dostępnych na rynku, którą z dumą dzielimy się z Państwem.

Cztery główne kategorie oferowanych przez nas usług obejmują:

Gadżety reklamowe – Dbając o swoich Klientów musimy pamiętać, by myśleli o nas równie ciepło jak my o Nich. Drobny, gustowny gadżet w postaci pióra z reklamą Twojej firmy, etui, portfela, zegarka, kubka czy nawet maskotki doskonale spełnią tu swoją rolę. Teraz możesz być przez cały czas przy swoim Kliencie. W ofercie gadżety z nadrukami: odblaski, torby materiałowe, torby z wigofilu, smycze, worki na opony, worki na śmieci, zegary itp.

Reklama zewnętrzna – Słusznie uważana za najbardziej skuteczną formę reklamy, gdyż towarzyszy nam prawie w każdym momencie naszego życia. Do najbardziej popularnych należą: billboardy,, kasetony świetlne, banery i tablice reklamowe, rollbanery oraz reklama na pojazdach. Jeśli lubisz inwestować w przyszłość swojej firmy. Polecamy kasetony świetlne, banery reklamowe, tablice i billboardy, reklama na pojazdach, stojaki, ramy, maszty i flagi, rollup, itp.

Poligrafia reklamowa – Umiejętnie skonstruowane materiały poligraficzne, mogą zawsze być pod ręką Klienta. Wizytówki, papier firmowy, ulotki reklamowe, kalendarze czy teczki pozwolą na zapamiętanie marki – uczynią Twoją firmę widoczną.

 

Projektowanie stron internetowych / web design – Obecnie coraz bardziej popularna forma reklamy, której nikt nie może zostać obojętnym. W dobie Internetu każda licząca się firma, również Twoja, powinna mieć możliwość dynamicznej współpracy z Klientem. Strona internetowa jest tu idealnym rozwiązaniem.

Dodatkowo przygotowaliśmy ofertę specjalną. Dział ten poświęcony jest promocji i reklamie związanej z aktualnej porą roku, czy też topowymi wydarzeniami społeczno-kulturalnymi. Znajdziesz tu nie tylko niezapomniane upominki z okazji świąt, ale również gadżety przydatne na festiwalach, zawodach sportowych, a nawet te przydatne na co dzień. Polecamy!

Serdecznie zapraszamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z interesującą Państwa kategorią.

Zobacz na mapie Studio Promocji i Reklamy Neo-Imprenta Anna Twardońwieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.