Soldent Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Soldent Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Soldent Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

ul. Bagno 2 LU/7, 00-112 Warszawa
Telefon: +48 (22) 823 22 85
Telefon: +48 (22) 824 01 78

Strona Internetowa: http://www.soldent.pl 

Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii SOLDENT jest nowoczesną i doskonale wyposażoną kliniką stomatologiczną zajmującą się kompleksowym leczeniem i dbaniem o zdrowie każdej jamy ustnej. SOLDENT daje swoim pacjentom znakomite materiały i bezpieczne techniki zabiegowe oraz służy rzetelną wiedzą. Dzięki naszemu ciągłemu zaangażowaniu w podnoszenie kwalifikacji na kursach w kraju i za granicą możemy zaoferować wszystkie możliwe sposoby leczenia oraz dobrać najlepszy rodzaj terapii dla każdego pacjenta.

Co  wyróżnia klinikę SOLDENT:

·       najnowsze sposoby leczenia ortodontycznego  – niewidoczne aparaty lNCOGNITO; oraz indywidualnie projektowana ortodoncja  – aparaty INSIGNIA;

·       skomplikowane zabiegi implantologiczne;

·       Najnowsze technologie w implantoprotetyce;

·       Wykonywanie koron w 1 dzień;

·       Komputerowa protetyka;

Oferujemy również usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, periodontologii oraz higieny jamy ustnej. Posiadamy najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt do rentgenodiagnostyki oraz własne laboratorium protetyczne. Profesjonalnie przygotowany personel pomoże z uśmiechem, bez strachu i bezboleśnie przejść przez wszystkie zabiegi. U nas każdy pacjent poczuje się wyjątkowo. Dzięki naszemu ciągłemu zaangażowaniu w rozwój dajemy naszym pacjentom dostęp do najnowocześniejszych światowych technologii. Lekarze pracujący w klinice Soldent uczestniczą w wielu szkoleniach i sympozjach w Polsce, Europie i na innych kontynentach-Ameryka, Azja czy Australia. Komfort pacjentów podnosi usytuowanie kliniki – w samym sercu stolicy – skrzyżowanie ulicy Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, 50 m od stacji metra Świętokrzyska.

Zobacz na mapie Soldent Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.wieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.