Reichenbacher Hamuel Polska

Reichenbacher Hamuel Polska

Reichenbacher Hamuel Polska

ul. Radomska 22/18 A, 02-323 Warszawa
Telefon: +48 (22) 822 33 77
Telefon: +48 (60) 122 29 04

Strona Internetowa: http://www.reichenbacher.pl 

Fabryka maszyn Reichenbacher została założona 9 sierpnia 1954 roku przez dyplomowanego inżyniera pana Hermanna Reichenbachera. Już na początku lat 70-tych dostrzeżono możliwości zastosowania maszyn sterowanych numerycznie do obróbki drewna. W 1972r. firma TELEFUNKEN zakupiła obrabiarkę CNC naszej produkcji. Obrabiała obudowy odbiorników TV. Szeroki zakres zastosowań oraz wysoka opłacalność stosowania maszyn i centrów obróbczych sprawiły, że już nie można się bez nich obejść przy obróbce drewna, tworzyw sztucznych, aluminium… Przy całej różnorodności oferowanych numerycznie sterowanych systemów obróbczych, firma Reichenbacher Hamuel potrafiła zająć znaczące miejsce w tym segmencie rynku.
Automatyczne systemy zmiany narzędzia, doprowadzanie materiału do maszyny przez roboty, laserowe systemy projekcji i pozycjonowania, świadczą o wysokim poziomie techniki jaką oferuje firma Reichenbacher Hamuel.
W Polsce, w 1984r, Bydgoskia Fabryka Mebli jako pierwsza wprowadziła do produkcyjnej hali frezarkę CNC.

Obecnie, w rękach polskich klientów znajduje się wiele naszych maszyn: od najnowocześniejszych, po dwudziestoletnie, dziarskie "staruszki". Maszyny opatrzone znakiem Reichenbacher Hamuel są dowodem na to, że koncepcje przyjęte przez naszych inżynierów sprawdziły się. Ciągle pozostają synonimem wysokiej, przemysłowej sprawności, trwałości i nowoczesności. Wydłużająca się lista nowych klientów, to dowód uznania dla naszej myśli technicznej, dla naszej pracy i sposobu obsługi Klienta. Od połowy stycznia 2004r , już jako REICHENBACHER HAMÜL GmbH, rozszerzamy nasz program produkcyjny o numerycznie sterowane maszyny do obróbki metalu, kompozytów … Firma należy do Grupy SCHERDEL. Zapraszamy także, do odwiedzenia stron: www.reichenbacher.com www.hamuel.de.

Zobacz na mapie Reichenbacher Hamuel Polskawieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.