Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe GAZMECH Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe GAZMECH Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe GAZMECH Sp. z o.o.

ul. Tama Pomorzańska 26, 70-030 Szczecin
Telefon: +48 (91) 482 42 81 fax. +48 (91) 483 69 76

Strona Internetowa: http://www.gazmech.com.pl 

 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe GAZMECH Sp.z o.o. zostało założone w 2002 roku. Dzisiejsza pozycja firmy jest wynikiem dynamicznego rozwoju osiągniętego dzięki zrealizowanym projektom inwestycyjnym polegającym m.in. na wykonaniu sieci gazowych, instalacji elektrycznych oraz C.O. i sieci wodno-kananalizacyjnych.
     W naszej Spółce zatrudnienie znaleźli doświadczeni pracownicy, którzy od wielu lat pracowali w branży elektrycznej i gazowniczej.

     Przyjęliśmy, iż kryterium wyznaczającym istnienie GAZMECH jest spełnianie oczekiwań Klientów. W tym celu wdrażamy system zarządzania jakością oparty na wymaganiach normy ISO 9001:2008. Dzięki temu będziemy mogli ustalić i zagwarantować zgodność produktów i usług z wymaganiami Klientów.

     Z przyjemnością informujemy, że PPHU GAZMECH Sp. z o.o. otrzymała certyfikat programu Rzetelna Firma prowadzonego przez KRD S.A. Certyfikat ten jest potwierdzeniem naszej wiarygodności i rzetelności oraz podkreśla przejrzystość prowadzonej przez nas działalności gospodarczej i stosowanie się do zasad etycznego prowadzenia biznesu.

     Zapraszamy do współpracy!

Zobacz na mapie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe GAZMECH Sp. z o.o.wieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.