Prozdrowotny Lady Fitness Club

Prozdrowotny Lady Fitness Club

Prozdrowotny Lady Fitness Club

ul. Solidarności 1/3, 53-661 Wrocław
Telefon: +48 (71) 781 01 39

Strona Internetowa: http://www.ladyfitness.com.pl 

 

"Lady Fitness Club” istnieje od 1999 r. Dzięki ciągłemu rozwojowi naszego klubu w 2002 r. uzyskaliśmy certyfikat „Prozdrowotnego klubu fitness”, a w 2007 r. zostaliśmy członkiem „Polskiego Związku Fitness & Wellness”. Od marca 2008 r. staliśmy się klubem członkowskim, dzięki czemu możemy indywidualnie i bardziej profesjonalnie obsługiwać nasze Klientki. W lipcu 2009 roku , Lady Fitness Club uzyskał "Międzynarodowy Certyfikat Jakości Prae-Fit Klub Zdrowia".

Od powstania Klubu ciągle rozszerzamy naszą ofertę i podnosimy jakość naszych usług. 
Naszym głównym celem jest spełniać wszystkie oczekiwania i potrzeby naszych Klientek, spełniać je w taki sposób, by czuły się One szczęśliwe przychodząc do naszego klubu. Staramy się by nasze Klientki mogły nie tylko popracować nad swoim ciałem i sylwetką, jak również żeby każda z Pań mogła się u nas zrelaksować i wyciszyć. 

Do celu staramy się docierać poprzez indywidualne podejście do Klientki. Wysiłek fizyczny staramy się tak dobrać, by był on adekwatny do stanu zdrowia danej osoby. W ramach członkostwa w „Lady Fitness Clubie” każda z Pań może, jeśli tylko ma ochotę i/lub potrzebę, skonsultować się z lekarzem, dietetykiem, fizjoterapeutą i psychologiem. 

Trenerzy pracujący w naszym klubie zawsze służą naszym Klientkom pomocą, zachęcając Je do ćwiczeń i podtrzymując je na duchu w chwilach zwątpień. Potrafią bardzo szybko zmotywować do pracy nas sobą, by wysiłek fizyczny nie był przymusem, ale przyjemnością.

Dzięki okresowym testom sprawności fizycznej, każda z naszych klientek może monitorować swoje osiągnięcia, które dodatkowo motywują do dalszej pracy nad sobą, a w rezultacie przyczyniają się do lepszego samopoczucia.

W „Lady Fitness Club” każda z Pań może zrelaksować się w saunie lub na masażu. Dodatkowo można skorzystać z solarium i zabiegów wyszczuplających takich jak Body Space i Endermologie .

Zobacz na mapie Prozdrowotny Lady Fitness Clubwieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.