Łączpol Sp. z o.o.

Łączpol Sp. z o.o.

Łączpol Sp. z o.o.

ul. Astronomów 9, 80-299 Gdańsk
Telefon: +48 (58) 522 90 90 fax. +48 (58) 522 90 99

Strona Internetowa: http://www.laczpol.pl 

Łączpol Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat, zatrudnia ok. 150 osób. Bogate doświadczenie, profesjonalne podejście do zadań oraz wyspecjalizowana kadra sprawiają, że firma może zaoferować bardzo szeroki wachlarz usług na najwyższym, światowym poziomie. Dzięki szybkości, efektywności i rzetelności, firma zdobywa uznanie wśród klientów, w wielu różnych branżach.

Do dynamicznego rozwoju firmy przyczyniają się wysoko wykwalifikowani pracownicy, co powoduje bardzo dużą elastyczność w zakresie oferowanych usług i projektów. Łączpol Sp. z o.o. jest przygotowana na podjęcie każdego wyzwania stawianego przez najbardziej wymagającego klienta.

Inżynierowie zatrudnieni w naszej firmie legitymują się uprawnieniami budowlanymi w specjalności: konstrukcyjno – budowlanej, sanitarnej, elektrycznej i telekomunikacyjnej, zarówno w zakresie kierowania robotami jak i projektowania.
Nasza Firma posiada koncesję MSWiA na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego. Pracownicy posiadają licencje Pracownika Zabezpieczenia Technicznego Pierwszego i Drugiego Stopnia.

Posiadamy Kancelarię Tajną, a nasi pracownicy – poświadczenia bezpieczeństwa do dostępu do informacji niejawnych, stanowiących tajemnicę służbową (oznaczonych klauzulą POUFNE i ZASTRZEŻONE).

Zobacz na mapie Łączpol Sp. z o.o.wieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.