„Klim Spaw” Sp. z o.o.

"Klim Spaw" Sp. z o.o.

"Klim Spaw" Sp. z o.o.

ul. Powsińska 48, 02-903 Warszawa
Telefon: +48 (22) 435 77 88 fax. +48 (22) 435 77 77

Strona Internetowa: http://www.klim-spaw.com.pl 

Nasza firma specjalizuje się w tematyce klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania powietrzem. Dzięki wieloletniemu, bogatemu doświadczeniu oraz wysoce wykwalifikowanej kadrze pracowniczej jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki wachlarz usług.
Ponadto jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem: klimatyzacji, klimatyzatorów i wentylacji firm Carrier i Toshiba – światowych liderów w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji. Produkowane przez te firmy urządzenia, dzięki zastosowanym technologiom spełniają najwyższe wymagania jakości od norm międzynarodowych (znak bezpieczeństwa CE) po gwarancję jakości ISO 9001. Carrier i Toshiba są zaangażowane w Program Certyfikacji Eurovent i gwarantują przejrzystość parametrów technicznych wszystkich swoich produktów: klimatyzacji, klimatyzatorów oraz wentylacji.­

Na początku 2007 roku firma KLIM-SPAW wdrożyła system ISO 9001:2000.

     Naszą specjalnością jest dobór i montaż klimatyzacji oraz wentylacji. Dysponujemy szerokim wachlarzem usług związanych z szeroko pojętymi instalacjami zarówno klimatyzacyjnymi jak i wentylacyjnymi. Posiadamy wieloletnie doświadczeni­e i jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu, aby zapewnić naszym klientom komfortowe warunki klimatyczne zarówno w pracy jak i w domu. O naszym profesjonalizmie i fachowym podejściu do montażu klimatyzacji i wentylacji świadc­zą pochlebne opinie wielu zadowolonych klientów, którym Klim-Spaw przygotował i wdrożył systemy klimatyzacyjne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą realizowanych przez nas usług:

Montaż klimatyzacji

Dobór systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Doradztwo techniczne

Sprzedaż urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Konserwacja urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych i wentylizacyjnych

Serwis klimatyzacji i wentylacji

Zobacz na mapie "Klim Spaw" Sp. z o.o.wieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.