„Janmor” Sp. z o.o. – Przewody Zapłonowe

"Janmor" Sp. z o.o. - Przewody Zapłonowe

"Janmor" Sp. z o.o. – Przewody Zapłonowe

ul. Sikorskiego 15 15, 95-200 Pabianice
Telefon: +48 (42) 213 12 52
Telefon: +48 (42) 213 12 52

Strona Internetowa: http://www.janmor.pl 

JANMOR Sp. z o.o. to światowej klasy dostawca systemów zapłonowych do motoryzacji.

Firma powstała w 1987 roku – odtąd znani jesteśmy jako producent przewodów zapłonowych do wszystkich możliwych marek pojazdów.

Produkcja i sprzedaż kabli zapłonowych stanowi podstawowy obszar naszej działalności. Uzupełnieniem oferty przewodów są cewki zapłonowe pojedyncze i zespolone, sklasyfikowane przez nas w postaci przeszło 280 referencji. Dostawcami cewek, które oferujemy naszym klientom są światowi wytwórcy OEM, dostarczający podzespoły na pierwszy, fabryczny montaż. Chwalimy się tym, że nasza oferta systemów zapłonowych jest jedną z najszerszych w Europie a już na pewno w Polsce. Co więcej nasz magazyn nie jest wirtualny, bo wszystkie pozycje asortymentowe mamy dostępne "od ręki".

Produkowane przez nas przewody zapłonowe oferujemy w dwóch podstawowych grupach surowcowych: linia ProLine – przewody w izolacjach i osłonach silikonowych – oferowana w najlepszej surowcowej wersji jest praktycznie wierną kopią wiązki oryginalnej oraz linia EcoLine – przewody w izolacjach i osłonach EPDM – wersja ekonomiczna, opracowana jako odpowiedź na specyficzne zapotrzebowania naszych klientów.

Potwierdzeniem i gwarancją jakości naszych produktów jest certyfikat angielskiej firmy BVQI ISO 9001:2008, który wdrożyliśmy w 2002 roku oraz wiele innych krajowych i międzynarodowych nagród i wyróżnień, takich choćby jak Przedsiębiorstwo Fair Play czy Gazela Biznesu.

Zobacz na mapie "Janmor" Sp. z o.o. – Przewody Zapłonowewieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.