HDS Hak-Pol Wysocki Jarosław

HDS Hak-Pol Wysocki Jarosław

HDS Hak-Pol Wysocki Jarosław

ul. Marsa 44, 04-246 Warszawa
Telefon: +48 (22) 812 53 07 fax. +48 (22) 812 41 90

Strona Internetowa: http://hds-haki.pl 

Firma HDS HAK-POL istnieje na rynku od 1994 roku. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie nabyte w firmie HDS HAKI Ireneusza Urbańskiego, która mieściała się w Warszawie Wilanów.

Prowadzimy sprzedaż, montaż i serwis haków holowniczych, tłumików, strumienic oraz katalizatorów do większości samochodów osobowych i dostawczych. Specjalizujemy się również w wykonywaniu i montażu haków nietypowych.

W naszej ofercie posiadamy blisko 400 modeli haków tradycyjnych, których kula mocowana jest za pomocą dwóch śrub. Proponujemy również haki automaty ,przy których demontaż kuli nie wymaga dużego wysiłku i stosowania kluczy W autach, których jest to konieczne stosujemy wiązkę wraz z modułem elektrycznym, co pozwala na prawidłowe działanie komputera auta. Posiadamy wiązki dedykowane przy montażu których nie ingerujemy w instalację elektryczną auta.

Wszystkie haki z naszej oferty posiadają certyfikat bezpieczeństwa, kompletne oprzyrządowanie i kartę gwarancyjną. Czas montowanych przez nas haków wynosi od 45 minut (haki typowe) do 6 godzin (haki nietypowe tzw. doróbki).

Posiadamy szeroki wybór tłumików, katalizatorów, strumienic oraz złącz elastycznych. Montujemy również tłumiki sportowe wymagające często różnych przeróbek. Wykonujemy też wszelkie konstrukcje metalowe np. namiotów, stelaże przyczep samochodowych itp.

tłumiki, hole sztywne, haki holownicze do samochodów osobowych, układy wydechowe, tłumiki sportowe, przyczepy towarowe naprawa, ślusarstwo konstrukcje stalowe, klocki hamulcowe wymiana, amortyzatory wymiana, Warszawa, woj. mazowieckie,

Zobacz na mapie HDS Hak-Pol Wysocki Jarosławwieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.