„Harp Dachy” W.Sikora, R.Piekarz

"Harp Dachy" W.Sikora, R.Piekarz

"Harp Dachy" W.Sikora, R.Piekarz

ul. A1 121, 32-086 Węgrzce
Telefon: +48 (12) 285 83 69
Telefon: +48 (12) 285 91 89

Strona Internetowa: http://www.harpdachy.pl 

Nasza firma rozpoczęła działalność w 1999 roku. Od pierwszego dnia byliśmy mocno związani z pokryciami dachowymi. Z roku na rok nasza oferta ulegała rozbudowie, tak aby w maksymalnym stopniu dostosować ją do potrzeb wymagających klientów. W tej chwili proponujemy pełną gamę materiałów budowlanych od ceramiki po materiały wykończeniowe. Jesteśmy składem fabrycznym firmy ROBEN oraz dystrybutorem produktów takich firm jak CREATON, FAKRO, RUUKKI, PLANNJA, WAYNE DALTON, WIENERBERGER, LEIER. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy usługowe oraz odbiorców hurtowych.

Obecnie siedziba naszej firmy znajduje się w Węgrzcach (gm. Zielonki) przy trasie E7. Tutaj znajduje się klimatyzowane biuro handlowe, ekspozycje zewnętrzne, hala magazynowa oraz plac magazynowy. Natomiast plac magazynowy o pow. 3000 m kw. zlokalizowany jest w Batowicach przy ul. Powstańców. Dysponujemy specjalistycznym taborem samochodowym, którym dostarczamy towar na miejsce budowy.

W działalności naszej firmy przykładamy szczególną wagę do fachowości, rzetelności, terminowości oraz solidności. Budując wizerunek firmy w oparciu o te cechy zyskujemy coraz większe zaufanie naszych klientów – zarówno dostawców jak i odbiorców. Dowodem tego zaufania niech będzie wyróżnienie jakie w roku 2011 otrzymaliśmy z rąk Prezesa Zarządu FAKRO Pana Ryszarda Florka – „NIEZAWODNY PARTNER W BIZNESIE”.

Zobacz na mapie "Harp Dachy" W.Sikora, R.Piekarzwieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.