Firma Gibowski

Firma Gibowski

Firma Gibowski

ul. Miodowa 21, 62-300 Września
Telefon: +48 (61) 436 30 97
Telefon: +48 (61) 624 40 39

Strona Internetowa: http://www.gibowski.com.pl 

Firma zapoczątkowała produkcję zniczy w 1996 roku pod nazwą Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elżbieta Gibowska w Przyborkach koło Wrześni – 50 kilometrów na wschód od Poznania.
W 2003 roku przedsiębiorstwo zostało przekształcone w spółkę z o.o. pod nazwą Firma Gibowski Sp z.o.o.

Zajmuje się produkcją zniczy długopalących plastikowych i szklanych oraz wkładów wymiennych, w chwili obecnej posiada w swoim katalogu około 300 pozycji.
Od samego początku działalności bardzo dużą wagę przywiązuje do jakości oferowanych towarów, najlepszym tego potwierdzeniem jest wdrożony w Naszym zakładzie program jakościowy ISO wydany przez TUV Rheinland Polska, a także wiele otrzymanych nagród i wyróżnień.

Firma dysponuje najnowocześniejszym parkiem maszynowym do produkcji wyprasek parafinowych, granulatu parafinowego, a także malowania kloszy szklanych. Nowoczesne linie produkcyjne, rozbudowany system
magazynowania oraz logistyki, położenie 3 kilometry od węzła autostradowego A2, wieloletnia współpraca ze sprawdzonymi firmami transportowymi, dostawcami, jak również wysiłek wszystkich Naszych pracowników przyczyniają się do oferowania towaru na najwyższym poziomie.

Oferta kierowana jest wyłącznie do odbiorców hurtowych oraz sieci sklepów wielobranżowych na terenie całej Europy.
 

Zobacz na mapie Firma Gibowskiwieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.