„Eurodach” Wrzeszczyńska Beata i Wrzeszczyński Jarosław

"Eurodach" Wrzeszczyńska Beata i Wrzeszczyński Jarosław

"Eurodach" Wrzeszczyńska Beata i Wrzeszczyński Jarosław

ul. Krakowska 22 22, 02-284 Warszawa
Telefon: +48 (22) 868 43 43
Telefon: +48 (22) 846 35 51

Strona Internetowa: http://www.eurodach.pl 

powstał w 1993 roku. W ciągu 15 lat działalności wypracował sobie mocną i ugruntowaną pozycję na rynku. Hurtownia od początku specjalizuje się w dystrybucji materiałów i narzędzi dla dekarzy. Doświadczenia zdobyte w ciągu lat zaowocowały uznaniem wśród klientów indywidualnych oraz profesjonalistów z branży dekarskej. Liczne grono zadowolonych nabywców daje nam poczucie satysfakcji z pracy, którą wykonujemy z prawdziwą pasją. Co nas wyróżnia, że mówią o nas niezwykła hurtownia?

Produkujemy narzędzia dekarskie .

Od 2003 produkujemy profesjonalne narzędzia i maszyny dekarskie. Wyroby są na bieżąco modernizowane i modyfikowane zgodnie z opiniami i sugestiami dekarzy, którzy ich używają. Swój obecny kształt i funkcjonalność nasze produkty zawdzięczają dobrej współpracy z dekarzami. Jesteśmy właścicielem patentu na zaginarkę dekarską ZED-2000.

Prawdopodobnie jesteśmy największą hurtownią okien dachowych w Polsce

Wiele lat temu postawiliśmy na współpracę z firmami handlowymi i firmami wykonawczymi. Skoncentrowaliśmy się na prawdziwie hurtowej sprzedaży i kompleksowej obsłudze firm. Dzięki naszym klientom staliśmy się czołowym centrum dystrybucji okien dachowych Velux, RoofLITE i Fakro. To Eurodach zrealizował jedną z największych na świecie inwestycji w oknach dachowych na jeden obiekt – sprzedaliśmy 362 okna dachowe Velux na Bibliotekę Uniwersytecką w Warszawie.
Mamy najlepiej zaopatrzony w okna dachowe magazyn w województwie mazowieckim, a dzięki dużej liczbie samochodów dostawczych docieramy szybko w najdalsze zakątki Mazowsza.

Zaopatrujemy w materiały dachowe firmy handlowe i wykonawcze.

Dla wygody naszych klientów posiadamy szeroki asortyment akcesoriów dachowych, systemów rynnowych oraz foli dachowych. W krótkim czasie i na doskonałych warunkach handlowych dostarczamy kompletne rozwiązania do wykonania pokrycia dachowego. Jesteśmy partnerem handlowym renomowanych firm producenckich: Velux, RoofLITE, Fakro, Plastmo, Wavin, Gutta, Lemar, Lindab, Wienerberger, Koramic, Ytong, Silka, Isover, Creaton i in.

Zobacz na mapie "Eurodach" Wrzeszczyńska Beata i Wrzeszczyński Jarosławwieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.