„Eberspaecher” Sp. z o.o.

"Eberspaecher" Sp. z o.o.

"Eberspaecher" Sp. z o.o.

ul. Okrężna 17, 62-081 Przeźmierowo
Telefon: +48 (61) 816 18 50 fax. +48 (61) 816 18 60

Strona Internetowa: http://www.eberspaecher.pl 

Eberspaecher Sp. z o.o. jest filią J. Eberspächer GmbH & Co. – znanego w świecie producenta ogrzewań niezależnych od pracy silnika i układów wydechowych.

Produkty Eberspaecher’a były od 1991 do połowy 1995 roku dystrybuowane przez polską firmę z branży motoryzacyjnej.

1 lipca 1995 roku w Poznaniu powstała, decyzją zarządu koncernu, polska spółka Eberspaecher. Na siedzibę firmy wybrano Poznań.

Przed nowo powstałą filią postawiono zadania obsługi polskiego rynku w zakresie dystrybucji ogrzewań postojowych, rozwoju sieci serwisowej, doradztwa technicznego oraz prowadzenia szkoleń.

Stały rozwój rynku motoryzacyjnego w Polsce i rosnące zainteresowanie ogrzewaniami postojowymi stworzyły konieczność wybudowania własnej siedziby. W połowie września 1997 roku rozpoczęto prace budowlane na działce zlokalizowanej w Wysogotowie koło Poznania w jednej z najszybciej rozwijających się gmin w Polsce – gminie Tarnowo Podgórne.

W 3 lata od momentu powstania Eberspaecher Sp. z o.o. oddano do użytku własną siedzibę, w której oprócz pomieszczeń magazynowych i biurowych powstała multimedialna sala szkoleniowa. Uroczystego otwarcia nowej siedziby dokonano 26 czerwca 1998 roku.

Jako Eberspaecher Sp. z o.o. dbamy o wzrost kompetencji sieci serwisowej. Do dyspozycji Klientów powołaliśmy w Polsce ponad 200 autoryzowanych serwisów.

Stawiamy na partnerskie relacje z Kontrahentami.

Zobacz na mapie "Eberspaecher" Sp. z o.o.wieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.