„Drei Bond Polska” Sp. z o.o.

"Drei Bond Polska" Sp. z o.o.

"Drei Bond Polska" Sp. z o.o.

ul. Bagrowa 1, 30-733 Kraków
Telefon: +48 (12) 290 04 34
Telefon: +48 (12) 653 25 95

Strona Internetowa: http://www.dreibond.com.pl 

Firma Drei Bond Polska, powstała w styczniu 1997 roku, z inicjatywy właścicieli niemieckiej firmy Drei Bond GmbH jako jej generalne przedstawicielstwo i jest obecnie uznanym dostawcą szerokiego asortymentu szczeliw i klejów technicznych dla przedsiębiorstw produkcyjnych i remontowych działających w przemyśle motoryzacyjnym maszynowym, stoczniowym, górniczym, elektrotechnicznym oraz dla firm handlowo-usługowych.

Wysoka jakość produktów, profesjonalne doradztwo oraz indywidualne dostosowanie warunków handlowych do zróżnicowanych potrzeb i wymagań klientów, składają się na nasze dotychczasowe sukcesy. Cieszymy się opinią wiarygodnego i solidnego partnera w biznesie.

Jako wyłączny dystrybutor produktów Drei Bond i generalny przedstawiciel „macierzystej", bawarskiej firmy kontynuujemy jej ponad 30-letnią tradycję współpracy z wieloma renomowanymi koncernami samochodowymi w tym przede wszystkim z grupą Volkswagen.

Niemiecka firma Drei Bond GmbH jest również producentem automatycznych systemów dozująco-nakładających zapewniających dokładność i powtarzalność nanoszenia produktu, zmniejszając jego zużycie do niezbędnego minimum. Firma wykonuje prace związane z projektowaniem, montażem i uruchomieniem systemów dozujących współpracuje w zakresie wdrażania innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Zobacz na mapie "Drei Bond Polska" Sp. z o.o.wieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.