„Delmontex” International, Jankowski Jerzy

"Delmontex" International, Jankowski Jerzy

"Delmontex" International, Jankowski Jerzy

ul. Szosa Gdańska 81, 86-031 Osielsko fax. +48 (52) 320 30 55
Telefon: +48 (52) 320 30 25

Strona Internetowa: http://www.delmontex.com.pl 

Firma "DELMONTEX" rozpoczęła swoję działalność w 1990 roku.
Początkowo nasza aktywność na polskim rynku ograniczała się do wykonywania usług transportowych. Następnie obok usług rozpoczęliśmy działalność handlową, polegająca na zaopatrywaniu przedsiębiorstw w artykuły przemysłowe, m.in.: armaturę przemysłową, części zamienne do maszyn, itp.

W roku 1991 nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z firmą, "KLINGER", którą kontynuujemy do chwili obecnej. Firma ta znana jest z produkcji znakomitej jakości płyt i materiałów uszczelniających, armatury wodowskazowej i zaworów. Współpraca z firmą "KLINGER" oraz zwiększające się wymagania rynku sprawiły, źe rozszerzyliśmy naszą ofertę o wyroby uszczelniające innych, renomowanych producentów, działających na rynku europejskim. W odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych Klientów, rozwinęliśmy bezpośrednią współpracę z wieloma zachodnimi producentami, obecnymi od lat na rynku szkieł technicznych dla różnych zastosowań, urządzeń i ich części zamiennych, armatury (w tym kompensatorów).

Z dniem 1 stycznia 2000 roku nasza firma przeniosła się do własnej siedziby, a także zmieniła nazwę z dotychczasowej P.W. "DELMONTEX" na "DELMONTEX INTERNATIONAL". Obecnie działamy na terenie całej Polski. Realizujemy zamówienia dla wielu przedsiębiorstw z różnych gałęzi przemysłu. W naszej działalności kierujemy się zasadą "najkrótsza droga od producenta do klienta", co przekłada się na konkurencyjność cenową produktów oferowanych przez nas i stale rosnące grono zadowolonych Klientów.

Zobacz na mapie "Delmontex" International, Jankowski Jerzywieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.