Cert-En Wojciech Kata

Cert-En Wojciech Kata

Cert-En Wojciech Kata

ul. Rakoszycka 16, 55-300 Środa Śląska
Telefon: +48 507 664 497

Strona Internetowa: http://www.audyty-wroc.pl 

Firma  „CERT-EN” powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na usługi certyfikacji energetycznej budynków.  Profesjonalizm firmy CERT-EN opiera się na kwalifikacjach i doświadczeniu naszych pracowników. W realizacji powierzanych nam zadań dokładamy wszelkich starań, aby były one wykonane rzetelnie i z jak największą starannością. Nasze działania koncentrujemy na terenie dolnego śląska.
Jesteśmy absolwentami Politechniki Wrocławskiej  Wydziału Mechaniczno-Energetycznego. Ukończyliśmy studia na specjalności Energetyka. Posiadamy uprawnienia do certyfikacji wydane przez Ministerstwo Infrastruktury (numer uprawnień: MI/ŚE/62/2009).
Naszym celem jest dostarczanie usług certyfikacji energetycznej budynków o najwyższej jakości. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie i satysfakcja klienta. Największą zaletą świadczonych przez nas usług jest indywidualne podejście do każdego zlecenia, oraz dopasowywanie się w pełni do nietypowych wymagań i oczekiwań naszych klientów. Wybierając nas otrzymają Państwo gwarancję fachowości, jakości i terminowości wykonywanych usług.
"Czy wiesz jakie spalanie na 100 km ma twój samochód? A czy wiesz ile paliwa na rok zużywa Twoje mieszkanie, dom, biurowiec?" Okazuje się, że wszyscy znają swoje samochody, ale prawie nikt nie wie ile energii zużywa jego budynek.  Drożeje benzyna, rosną też koszty ogrzewania budynku.  Nie wiem co zrobić aby samochód mniej spalał, ale jestem specjalistą w ograniczaniu zużycia energii w budynku.
 

Zobacz na mapie Cert-En Wojciech Katawieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.