CARO Nauka Jazdy Grażyna Ciebiera

CARO Nauka Jazdy Grażyna Ciebiera

CARO Nauka Jazdy Grażyna Ciebiera

ul. Zawiszy Czarnego 5, 71-081 Szczecin
Telefon: +48 (91) 489 55 89
Mobile: +48 662 018 079

Strona Internetowa: http://www.caro.neostrada.pl 

KONTAKT:

GG 2670349

 

Nasza Szkoła powstała w 1999 r na terenie Szkół Salezjańskich w Szczecinie. Od tego czasu wyszkoliliśmy kilka tysięcy bardzo dobrych  kierowców. Wielu z nich wróciło  do nas aby podwyższyć swoje kwalifikacje na wyższe kategorie prawa jazdy.

Przez cały czas kładziemy duży nacisk na jakość szkolenia oraz przygotowanie do samodzielnego  i bezpiecznego poruszania sie po drogach.
       
Szkolimy nie tylko jak "zdać egzamin" ale przede wszystkim jak zostać dobrym kierowcą. W ramach  kursu nasi kursanci zobaczą na trzeźwo jak jeździ się "pod drugim gazem" (alkogogle) ; nauczą się jak zapanować nad pojazdem wrazie poślizgu (jazda na trolejach) Część teoretyczna nie ogranicza się do "przerobienia testów" a jazda do "tras egzaminacyjnych" jak w wielu "pseudo" szkołach gdzie instruktorzy nie wiele więcej potrafią od uczniów a na zatrudnienie ludzi z kwalifikacjami nie pozwalają podejrzanie niskie ceny kursów. Oszczędności na benzynie i  całym procesie szkolenia, w takich "szkołach" odbijają się później na samym szkolonym a nierzadko na bezpieczeństwie  innych uczestnikach ruchu.
       
Nie jest naszym celem przewodzenie w rankingach  "zdawalności" (chociaż nasi kursanci umieścili nas w nich  na bardzo wysokiej pozycji) bo absolutnie nie odzwierciedla to poziomu przygotowania kursanta, ale wyszkolenie kierowców którzy będą jeździć dobrze i bezpiecznie po naszych drogach.
       
Kadra instruktorska  w naszej szkole jest bardzo dobrze przygotowana tak pod względem teoretycznym jak i praktycznym do prowadzenia zajęć. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka spoczywa na nas w procesie szkolenia  i staramy się nie zawieść zaufania naszych kursantów.

Zobacz na mapie CARO Nauka Jazdy Grażyna Ciebierawieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.