Biuroexpres

Biuroexpres

Biuroexpres

ul. Złotej Jesieni 13, 31-828 Kraków
Telefon: +48 (12) 648 17 90
Telefon: +48 (12) 642 53 80

Strona Internetowa: http://www.biuroexpres.pl 

BIUROEXPRES specjalizuje się w obsłudze firm i instytucji. Od 1999 realizujemy konsekwentną politykę integracji i rozwoju naszej firmy. Wszelkich zmian dokonujemy z myślą o Klientach.

 

Biuroexpres jest znanym i cenionym dostawcą artykułów biurowych i papierniczych na naszym rynku. Jesteśmy, czego doświadczyliśmy w kontaktach nie tylko handlowych, docenianym partnerem dla bardzo wielu firm. Jako młoda i elastyczna firma w pełni dostosowuje się do indywidualnych potrzeb i życzeń Klienta w zakresie obsługi biuroserwisowej.

Nasza firma sukces rynkowy buduje poprzez Swoich Partnerów handlowych i firmy współpracujące.Chcemy naszymi osiągnięciami podzielić się z Państwem,być potrzebnym w Państwa firmie, gdyż świadczyć to będzie o naszym profesjonalizmie.Nasi Pracownicy są do Państwa dyspozycji i dołożą wszelkich starań, aby zapewnić Państwu profesjonalny i nowoczesny serwis na miarę XXI wieku.

Naszym obecnym Klientom chcielibyśmy podziękować za zaufanie, na które nasi Pracownicy postarają się zasłużyć w jeszcze większym stopniu.

Zobacz na mapie Biuroexpreswieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.