„Bikershop” Sklep i Hurtownia Sportowa

"Bikershop" Sklep i Hurtownia Sportowa

"Bikershop" Sklep i Hurtownia Sportowa

ul. Czarnowiejska 6, 31-126 Kraków
Telefon: +48 (12) 423 32 62 fax. +48 (12) 623 76 70

Strona Internetowa: http://www.bikershop.pl 

Nasze działania skupiają się na kilku obszarach:

Import i dystrybucja

Jesteśmy licencjonowanymi dystrybutorami wielu liczących się światowych marek rowerowych, narciarskich i snowboardowych. Z naszą ofertą docieramy do ponad 200 odbiorców w całej Polsce. Zaopatrujemy sklepy we wszystkie niezbędne części, akcesoria oraz odzież. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w siedzibie firmy. A do wszystkich odbiorców, dla których przyjazd do Krakowa może być sporym utrudnieniem, docieramy bezpośrednio z naszą ofertą. Nasze firmowe samochody dostawcze docierają do najdalszych zakątków Polski.

Salony firmowe

Salon firmowy Bikershop w Krakowie na ulicy Czarnowiejskiej 4 należy do najstarszych w Polsce. Znajdziesz w nim nie tylko produkty pochodzące z naszego importu, ale również bogatą ofertę najlepszych producentów rowerowych i narciarskich. W roku 2004 w Katowicach otworzyliśmy nasz drugi salon. Na ponad 200m2 znajdziesz świetnie wyeksponowany towar. Sukcesy obu salonów pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Początek roku 2007 był dla nas wyjątkowy, ze względu na otwarcie dużego salonu rowerowo-narciarskiego w Nowym Sączu. We wszystkich naszych placówkach gwarantujemy nie tylko obsługę klientów na najwyższym, profesjonalnym poziomie, ale również fachowe doradztwo w doborze markowego sprzętu sportowego dla dzieci i dorosłych. Wykonujemy profesjonalny serwis rowerowy i narciarski.

Zamówienia hurtowe on-line na platformie B2B

W trosce o naszych klientów wprowadziliśmy innowacyjny system zamówień hurtowych CDNxl. Umożliwi on naszym klientom hurtowym realizacje zamówień on-line. Korzystając z naszego systemu masz możliwość podglądu stanów magazynowych, opcję  pobrania aktualnych cenników oraz wizualne zapoznanie się z zamawianym towarem. Składane zamówienia będą przyjmowane przez 24 godziny dziennie, 7 dni w tygodniu. To jedna z wielu zalet wprowadzenia systemu zamówień on-line.

Turystyka

Oczkiem w głowie właścicieli firmy (Bartosza Procajło i Stanisława Kwietnia) jest biuro podróży Bikershop Travel, którego specjalnością są wakacje w Chorwacji. Kilka lat temu biuro rozpoczęło także sprzedaż wycieczek i wczasów niemal do wszystkich miejsc na świecie, w kooperacji z TUI oraz Scan Holiday. Ciągła praca nad udoskonaleniem form sprzedaży, poszerzaniem oferty zarówno w sklepach, jak i w biurze podróży, owocuje wzrostem zainteresowania zakupami naszych produktów przez Internet i innymi informacjami zawartymi na naszych stronach.

Sport to hobby

Bikershop zaraża pasją rowerowania i szusowania tysiące ludzi. W miare naszych możliwości pomagamy zawodnikom i klubom sportowym poprzez różne formy sponsoringu.

Wspomagamy również imprezy o sportowym i rekreacyjnych charakterze.

Zobacz na mapie "Bikershop" Sklep i Hurtownia Sportowawieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.