„Bendiks” Eksport-Import-Handel B.Dąbrowska & J.Gołąb

"Bendiks" Eksport-Import-Handel B.Dąbrowska & J.Gołąb

"Bendiks" Eksport-Import-Handel B.Dąbrowska & J.Gołąb

ul. Piaseckiego 7, 30-447 Kraków
Telefon: +48 (12) 268 13 36
Mobile: +48 604 996 891

Strona Internetowa: http://www.bendiks.krakow.pl 

O Firmie

Bendiksjest firmą działającą w branży elektromechaniki pojazdowej, obecną na krakowskim rynku od 1995 r. ( w Polsce od 1991 r.). Specjalizujemy się w sprzedaży i regeneracji rozruszników i alternatorów.

Postanowiliśmy skupić naszą działalność na wybranym fragmencie rynku części zamiennych i usług motoryzacyjnych aby dokładnie zaspakajać potrzeby klientów w tej dziedzinie. Również dzięki specjalizacji mieliśmy możliwość zbudowania szerokiego asortymentu nie tylko kompletnych podzespołów ale także wszystkich komponentów w nich występujących.

Sprzedawane i regenerowane przez nas rozruszniki i alternatory mają zastosowanie zarówno w popularnych samochodach osobowych jak i w nietypowych maszynach budowlanych, wózkach widłowych itp.

Zatrudniany personel techniczny posiadający stosowną wiedzę i doświadczenie w naprawie w/w urządzeń podparty bogatym zapleczem magazynowym solidnie i szybko wywiązuje się z powierzonych przez klientów zleceń.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych pragnących naprawić swój samochód, firm świadczących usługi na rynku motoryzacyjnym oraz przedsiębiorstw dysponujących małym lub dużym parkiem samochodowo-maszynowym.

Regeneracja

Serwis firmy Bendiks specjalizuje się w regeneracji rozruszników i alternatorów. Wysoką jakość tych usług gwarantuje wciąż pogłębiana wiedza techniczna oraz odpowiednio wyposażony warsztat elektromechaniczny ukierunkowany na naprawę w/w podzespołów.
Na proces regeneracji rozruszników i alternatorów składają się:

demontaż poszczególnych elementów urządzenia

dokładna weryfikacja usterek

wymiana wyeksploatowanych elementów

nadanie regenerowanemu podzespołowi estetycznego wyglądu

montaż poszczególnych elementów urządzenia

skrupulatny test gotowego wyrobu

Zobacz na mapie "Bendiks" Eksport-Import-Handel B.Dąbrowska & J.Gołąbwieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.