Apipol-Farma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Pszczelarsko-Farmaceutyczne

Apipol-Farma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Pszczelarsko-Farmaceutyczne

Apipol-Farma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Pszczelarsko-Farmaceutyczne

ul. H. Cegielskiego 2, 32-400 Myślenice
Telefon: +48 (12) 272 10 68 fax. +48 (12) 272 10 34

Strona Internetowa: http://www.apipol.com.pl 

Przedsiębiorstwo Pszczelarsko-Farmaceutyczne "APIPOL-FARMA" Sp. z o. o. rozpoczęło działalność jesienią 1993 roku, przejmując doświadczenie i bogate tradycje od Przedsiębiorstwa Pszczelarskiego "APIPOL-KRAKÓW" Sp. z o.o.

"APIPOL-FARMA" jest firmą farmaceutyczną wyspecjalizowaną w uszlachetnianiu naturalnych surowców pszczelich i przetwarzaniu ich na wysokowartościowe produkty o zastosowaniu leczniczym, profilaktycznym i spożywczym.

Przedsiębiorstwo posiada własny zakład wytwórczy w Myślenicach koło Krakowa, w którym w oparciu o naturalne surowce pszczele takie jak: propolis, pyłek kwiatowy, mleczko pszczele, ziołomiody produkuje leki i suplementy diety.

Dzięki ciągłej rozbudowie, unowocześnianiu zakładu wytwórczego i poszerzaniu asortymentu produkowanych specyfików pszczelich "APIPOL-FARMA" jest jednym z czołowych przedsiębiorstw w swojej branży i od 2002 roku stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001:2000 oraz HACCP.

Przedsiębiorstwo jest członkiem założycielem Polskiej Izby Przemysłu Farmaceutycznego i Sprzętu Medycznego POLFARMED, Krajowego Towarzystwa Propagowania Zdrowej Żywności i Zdrowego Stylu Życia oraz na stałe współpracuje z wieloma placówkami naukowymi oraz instytutami badawczymi w całej Polsce.

Wszystkie produkty ze znakiem "APIPOL-FARMA" posiadają niezbędne atesty i pozwolenia właściwych instytucji, takich jak Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej, Instytut Żywności i Żywienia, Główny Inspektor Sanitarny.

Dowodem wysokiej jakości produktów są liczne wyróżnienia uzyskiwane na targach krajowych i miedzynarodowych.

"APIPOL-FARMA" jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie Apiterapii.

Zobacz na mapie Apipol-Farma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Pszczelarsko-Farmaceutycznewieksza mapa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.